Frédéric Van den Brande
Verkoop
Tel.: 0479 72 07 24
fvandenbrande@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens
Alain Vereenooghe
Bestuurder
Tel.: 051 26 50 10
avereenooghe@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Management
Michel Vereenooghe
Bestuurder
Tel.: 051 26 50 10
mvereenooghe@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Management
Bert Vermeire
Verantwoordelijk voor veiligheid, preventie en kwaliteit
Tel.: 0479 70 83 64
bvermeire@groepvereenooghe.be
Johan Bouckaert
Parts Manager
Tel.: 051 26 50 11
jbouckaert@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Management
Kurt Craeye

Tel.: 050 14 02 07
kcraeye@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Management
Steven Devos
Chef Magazijn
Tel.: 050 14 02 72
sdevos@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires personenwagens, Onderdelen & accessoires trucks
Bram Ketels
Sales Manager Vans & Trucks
Tel.: 051 26 50 10
bketels@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Management
Peter Loeys
Sales Manager Personenwagens
Tel.: 051 26 50 10
ploeys@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Management
Jeroen Rosseel
Aftersales Manager personenwagens
Tel.: 051 26 50 10
jrosseel@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Management
Anthony Tanghe
Sales Manager Certified Cars
Tel.: 051 26 50 10
atanghe@groepvereenooghe.be
Kris Vanpeteghem
Afstersales Manager Vans & Trucks
Tel.: 051 26 50 10
kvanpeteghem@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Management
Wendy Warnez
Financieel verantwoordelijke
Tel.: 051 26 50 10
wwarnez@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Management
Katty Didier
Marketing Verantwoordelijke
Tel.: 050 14 02 08
kdidier@groepvereenooghe.be
Sabine Balduyck
Verantwoordelijke services & processes
Tel.: 0470 20 14 26
sbalduyck@groepvereenooghe.be
Frits Beel
Verkoop
Tel.: 050 14 02 09
fbeel@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Milo Beyls
Waarborg verantwoordelijke
Tel.: 050 14 02 45
mbeyls@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Service personenwagens
Carlos Bottelberge
Verkoop
Tel.: 051 40 79 86
cbottelberge@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Receptie Cars Brugge
Receptie werkplaats
Tel.: 050 14 02 50
servicecarsbrugge@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Receptie Vans & Trucks Brugge

Tel.: 050 14 02 59
servicevans@groepvereenooghe.be
Guillaume Bruneel
Verkoop
Tel.: 0497 47 73 46
gbruneel@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Tweedehands personenwagens
Myriam Calcoen
Onthaal
Tel.: 058 28 01 83
mcalcoen@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Receptie Carrosserie

Tel.: 050 14 02 58
adecloedt@groepvereenooghe.be
Guillaume Casier
Verkoop
Tel.: 050 23 00 66
gcasier@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens
Diederik Ciers
Verkoop
Tel.: 0479 87 45 88
dciers@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Tony Coupillie
Chef Magazijn
Tel.: 057 21 51 11
tcoupillie@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires personenwagens, Onderdelen & accessoires trucks
Jan Crombez
Chef Werkplaats
Tel.: 057 22 08 25
jcrombez@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Service personenwagens
Margaux De Coninck
Onthaal
Tel.: 057 21 70 80
mdeconinck@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Thomas De Conseth
Verkoop
Tel.: 0470 45 06 88
tdeconseth@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Sam De Groote
Verkoop
Tel.: 0475 78 41 07
sdegroote@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Wouter De Visschere
Verantwoordelijke IT & Facility
Tel.: 0470/44 37 41
wdevisschere@groepvereenooghe.be
Chris Debeurme
Verkoop
Tel.: 0479 54 08 32
cdebeurme@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Nick Debo
Verkoop
Tel.: 0476 22 77 93
ndebo@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens
Dieter Declerck
Chef Werkplaats
Tel.: 058 28 01 92
ddeclerck@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Service personenwagens
Dimitri Decrock
Waarborg verantwoordelijke
Tel.: 057 22 08 22
ddecrock@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Service personenwagens
Sophie Decruy
Product Expert
Tel.: 051 26 50 10
sdecruy@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Tanguy Demeulemeester
Verkoop
Tel.: 0472 07 44 46
tdemeulemeester@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Tweedehands personenwagens
Tony Deneckere
Verkoop
Tel.: 057 21 70 80
tdeneckere@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe trucks
Tom Derudder
Chef Werkplaats
Tel.: 058 28 01 82
tderudder@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Service bestelwagens, Service trucks
Gino Desmedt
Customer Care
Tel.: 050 14 02 48
gdesmedt@groepvereenooghe.be
Jerome Despierre
Verkoop
Tel.: 0499 22 22 01
jdespierre@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Julie Devos
Product Expert
Tel.: 057 22 08 27
jdevos@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Nick Devos
Chef Werkplaats
Tel.: 051 26 50 14
ndevos@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Service bestelwagens, Service trucks
Henk Deweerdt
Chef Carrosserie
Tel.: 057 22 08 20
hdeweerdt@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Service bestelwagens, Service personenwagens, Service trucks
Lowie Donck
Verkoop
Tel.: 0487 65 48 46
ldonck@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Dominique Dugardyn
Fleet Ambassador
Tel.: 050 14 02 33
ddugardyn@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Tom Engels
Chef Werkplaats
Tel.: 050 14 02 57
tengels@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Service bestelwagens, Service trucks
Tom Foulon
Chef Werkplaats
Tel.: 051 40 89 73
tfoulon@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Service personenwagens
Chris Gesquiere
Chef Werkplaats
Tel.: 058 28 01 88
cgesquiere@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Service bestelwagens, Service trucks
Peter Haelman
Verkoop
Tel.: 050 14 02 38
phaelman@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Tweedehands personenwagens
Danny Haezebrouck
Chef Carrosserie
Tel.: 051 26 50 18
dhaezebrouck@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Service bestelwagens, Service personenwagens, Service trucks
Jos Houck
Receptie werkplaats
Tel.: 058 28 01 84
jhouck@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Service bestelwagens, Service personenwagens, Service trucks
Receptie Cars Ieper
Receptie werkplaats
Tel.: 057 22 08 26
servicecarsieper@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Service personenwagens
Receptie Vans & Trucks Ieper

Tel.: 057 22 08 24
servicevansieper@groepvereenooghe.be
Manu Jacobs
Product Expert
Tel.: 050 14 04 30
mjacobs@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Matthias Joye
Verkoop
Tel.: 0493 49 38 43
mjoye@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens
Bart Lasseel
Fleet Ambassador
Tel.: 0479 72 42 13
blasseel@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Patriek Leterm
Key Account Manager Service & Parts

pleterm@groepvereenooghe.be
Tommy Loosvelt
Verkoop
Tel.: 0479 33 50 25
tloosvelt@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Arnaud Macoir
Verkoop
Tel.: 050 14 02 44
amacoir@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens
Jonas Moeyaert
Verkoop
Tel.: 0475 78 41 06
jmoeyaert@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Yves Neels
Receptie werkplaats
Tel.: 050 14 02 52
yneels@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Magazijn Oostende
Receptie werkplaats
Tel.: 050 14 02 76
magazijnoostende@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Receptie Cars Oostende
Receptie werkplaats
Tel.: 050 14 02 53
servicecarsoostende@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Receptie Vans Oostende
Receptie werkplaats
Tel.: 050 14 02 54
servicevansoostende@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Pascal Rabaey
Chef Werkplaats
Tel.: 050 14 02 55
prabaey@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Service personenwagens
Boekhouding Roeselare

Tel.: 051 26 50 10
dcappon@groepvereenooghe.be
Receptie Vans & Trucks Roeselare
Receptie werkplaats
Tel.: 051 26 50 16
servicevansroeselare@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Service bestelwagens, Service trucks
Sofie Scherpereel
Personeelsadministratie en Opleidingscoördinator
Tel.: 051 26 50 70
sscherpereel@groepvereenooghe.be
Marc Seynhaeve
Chef Werkplaats
Tel.: 051 42 63 21
mseynhaeve@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Service trucks
Alex Seys
Verkoop
Tel.: 050 14 02 39
aseys@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Tweedehands personenwagens
Maxime Seys
Verkoop
Tel.: 050 14 02 36
mseys@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Olivier Seys
Fleet Ambassador
Tel.: 050 14 02 30
oseys@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Françoise Tempelaere
Onthaal
Tel.: 051 26 50 10
ftempelaere@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Christophe Temperville
Chef Werkplaats
Tel.: 051/26 50 75
ctemperville@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Service personenwagens
Jochen Theite
Chef Werkplaats
Tel.: 050 23 00 65
jtheite@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Service bestelwagens, Service personenwagens
Magazijn Tielt

Tel.: 051 40 53 84
cdhondt@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires personenwagens, Onderdelen & accessoires trucks
Receptie Cars, Vans & Trucks Tielt

Tel.: 051 40 79 86
servicecarstielt@groepvereenooghe.be
Receptie Cars, Vans & Trucks Torhout

Tel.: 050 23 00 66
servicecarstorhout@groepvereenooghe.be
Matthias Van Keirsbulck
Verkoop
Tel.: 0495 48 02 85
mvankeirsbulck@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Dries Vandamme
Verkoop
Tel.: 050 14 02 40
d.vandamme@autoterminus.be
Contact Person for: Nieuwe trucks
Patrick Vandeburie
Waarborg verantwoordelijke
Tel.: 051 26 50 10
pvandeburie@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Service personenwagens
Tom Vandenbroucke
Verkoop
Tel.: 0473 93 26 84
tvandenbroucke@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Jasper Vandewalle
Verkoop
Tel.: 0484 62 43 69
jvandewalle@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Kevin Vanhastel
Verkoop
Tel.: 0479 28 98 18
kvanhastel@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Olivier Vanhove
Verkoop
Tel.: 050 14 02 41
ovanhove@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Jeroen Vanoverberghe
Verkoop
Tel.: 0474 48 02 37
jvanoverberghe@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Tweedehands personenwagens
Anthony Vansteenbrugge
Verkoop
Tel.: 050 14 02 35
avansteenbrugge@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Piet Vansteenkiste
Verkoop
Tel.: 0475 24 71 03
pvansteenkiste@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe trucks
Stephanie Vermet
Onthaal
Tel.: 050 14 02 00
svermet@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Franky Vermeulen
Verkoop
Tel.: 0472 38 60 62
fvermeulen@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Tweedehands bestelwagens
Nick Verplancke
Verkoop
Tel.: 050 14 02 34
nverplancke@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Klaas Vertriest
Verkoop
Tel.: 050 14 02 31
kvertriest@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Davy Ververken
Verkoop
Tel.: 057 21 70 80
dververken@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens, Tweedehands bestelwagens
Magazijn Veurne
Magazijn
Tel.: 058 28 01 91
magazijnveurne@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires personenwagens, Onderdelen & accessoires trucks
Simon Vlaeminck
Verkoop
Tel.: 0475 81 75 12
svlaeminck@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Simon Warlop
Verkoop
Tel.: 050 14 02 32
swarlop@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Kim Willems
Verkoop
Tel.: 050 23 00 63
kwillems@groepvereenooghe.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens